יום הולדת ואירועי פארק

למצוא כל שנה מחדש פתרון יצירתי ליום הולדת, זאת משימה לא פשוטה בכלל. שמעטפת אירועים בתמונה זה לא חייב להיות סיפור כל כך גדול.

אחד מהפתרונות שלנו לאירוע יום הולדת מוצלח הוא יום הולדת בפארק או בגינה בבית עם האוויר הפתוח והאנרגיות הכי מדהימות שיש.

אנחנו נדאג לספק לכם שירות מלא מ א' ועד ת' ואפילו נמצא את הפארק המתאים עבורכם במידת הצורך בזכות ניסיון העבר הגדול שלנו בתחום.

יש לנו מגוון עצום של מתנפחים לאירועים, דוכני מזון, מתחמי ג'ימבורי, שולחנות משחק ופעילויות הכי יצירתיות וייחודיות שיש שהופכות כל אירוע לקסם אמיתי שנשאר לכולם בזיכרון.

אירועים בחצר הבית

ילדי היום הולדת מרגישים הכי בנוח בבית, כמו כן חגיגת יום הולדת בבית חוסכת הרבה בלאגן של התארגנות וכל תהליך העברת המתנות והמאכלים השונים. יתר על כך שחוגגים יום הולדת בחצר הבית אפשר באמת להתרכז בכיף ובהנאה של האורחים ולא בכל המסביב.

אנחנו נגיע עם כל הציוד הנדרש, והצוות האדיב והאנרגטי שלנו שיעשה לכם את האירוע הכי שווה שיש, מלווה באווירה מדהימה ואנרגיות מטורפות.

יום הולדת נינג'ה

אחד הטרנדים העולים של שנת 2021 הוא יום הולדת נינג'ה מטריף עם מתקנים ייחודיים שיש רק למעטפת אירועים. אתגרי הנינג'ה שלנו גורמים לכל האנרגיה לצאת החוצה בבום אחד גדול, נוסף על כך המתקנים מלווים בתחרויות מלאות בפרסים ותכנים הכי שווים שיש שגורמים לכולם להשתתף לאורך כל האירוע (כולל המבוגרים ).

איך זה בדיוק עובד ומה זה כולל ?

יש אין סוף של אפשרויות מגוונות ויצירתיות שאנחנו יכולים להוציא לפועל, אנו נשמח להפיק לכם את יום ההולדת הכי שווה שיש. אנו נשמעים לכל הנחיות משרד הבריאות, ודואגים לבריאות לקוחותינו. תהליך ההפקה כולל גיבוש קונספט ייחודי לאירוע, תכנון מפורט ומקיף של כלל הפעילויות ותהליכים הלוגיסטיים בזמן האירוע בתיאום מולכם.

החבילה השכיחה ביותר באירועי פארק :

✅ מתנפח ענק! ומרשים במיוחד לבחירה שלכם מעולם האגדות: נסיכות, ספינת פיראטים וגיבורי על.

✅ מתחם ג'ימבורי גדול ומושקע הכולל מגוון חלקים + בריכת כדורים גדולה למספר ילדים בו זמנית.

✅ שולחנות וכסאות יצירה, מגוון חומרי יצירה שווים ומושקעים במיוחד (לא דפים וטושים לבנים).

✅ מזרונים וציוד נלווה.

✅ שולחן – שיהיה לכם על מה לשים את האוכל שאתם מביאים.

✅ גנרטור להפעיל את הציוד (גם אם תרצו להטעין את הפלאפון ), עמוד תאורה אם נכנס לחושך.

✅ גנרטור גיבוי נוסף, לכל מקרה.

✅ רמקול עם מוזיקה!

✅ צוות מקצועי ואדיב ביותר.

אתם רק צריכים לדבר איתנו - אנחנו נדאג להכל

אנחנו נדאג להכל, כל מה שנשאר לכם זה להשאיר לנו פרטים או לייצור קשר בקליק, ולשריין תאריך לאירוע שלכם שהולך להיות הכי שווה שיש.

תמונות מהשטח 

יום הולדת בפארק

שאלות ותשובות

במידה ויש לך גינה בבית זו האפשרות הכי מומלצת, במידה ולא, לא בעיה יש מספר פארקים ומקומות סודיים שאפשר לקיים את האירוע , חינמיים , נשמח לספר לכם להרחיב בשיחה טלפונית.

אנחנו עובדים בהתאמה אישית לצרכים של כל אירוע. בדרך הפעילות לוקחת באזור ה3 שעות בממוצע.

אנחנו מגיעים שעה לפני האירוע אליכם לגינה או לפארק שבו קבענו את הפעילות. האירוע יהיה מוכן ומטוקטק בדיוק בזמן שנקבע 🙂 

הבריאות שלכם ושל האורחים שלכם חשובה לנו יותר מהכל, ולכן כל הציוד עובר ניקיון מלא לפני כל אירוע ואנו שומרים על כל ההנחיות של משרד הבריאות בתקן מחמיר.