אטרקציות לאירועים

מתנפח כדורסל רחוב

החלטנו לשלב עבורכם את המשחק אהוב עם מתנפח סופר ייחודי כדי לתת לכם חוויה יוצאת דופן באירוע שלכם. תכירו את מתנפח כדורסל רחוב, המתנפח הכי כיפי שיגרום לכלל האורחים באירוע שלכם לחייך.

אתם מבקשים ואנחנו מבצעים. בשנה האחרונה חווינו המון שאלות של לקוחות שלנו לגבי האם יש לנו מתנפח כדורסל כזה או אחר. הלקוחות שלנו איתנו כבר שנים, מאירוע לאירוע והם יודעים שאנחנו במעטפת אירועים מחפשים לתת להם את המענה האטרקטיבי ביותר עם המגוון הרחב ביותר וכך הגיע לעולם מתנפח כדורסל רחוב. 

שם מתקן: מתנפח – “כדורסל רחוב”

פרטים

מתאים לגילאים:רב גילאים, עד גיל 13
שטח נדרש להפעלה:לפי סקיצה
איסוף:רכב פרטי
מחיר:450 ₪ לאיסוף עצמי

מידות

מתנפח כדורסל רחוב
מתנפח כדורסל רחוב

איך מזמינים מתנפח כדורסל רחוב?

בשלב הראשון תצטרכו ליצור קשר עם המוקד שלנו ולאחר מכן אנחנו נתאם לכם חבילה ייחודית לאירוע שכוללת בתוכה מפעילים מקצועיים וכמובן את מתנפח כדורסל רחוב האהוב. בכל אירוע אנחנו דואגים להגיע 3 שעות לפני ולבדוק שהכל עומד בתקני הבטיחות וכך להתרכז בהנאה בלבד ולתת לכם את המענה המקצועי ביותר. 

לסיכום

מתנפח כדורסל רחוב הוא ללא ספק אטרקציה סופר מגניבה לאירוע שלכם ואם אתם רוצים ליצור לאורחים באירוע חוויה מאתגרת זה ללא ספק הפתרון בשבילכם. אנחנו כאן לתת לכם מענה מקצועי לאורך כל הדרך ומזמינים אתכם ליצור קשר עכשיו עם מוקד ההזמנות להזמנה מהירה או לקבלת פרטים נוספים על חבילות לאירועים. נשמח לתת לכם שירות מצוין, מעטפת אירועים. 

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר לגבי אירוע, אשמח לקבל פרטים.