מתקן כדורסל להשכרה

השכרת מתקן כדורסל – מבית מעטפת אירועים

מתקן כדורסל אלקטרוני נחשב לאחד מעמדות המשחק הכי שכיחות אצלנו באירועים. מי לא אוהב את משחק הכדורסל הקלאסי? בשילוב עם כל החברים, וטיפה תחרותיות זהו הפתרון המושלם לכל אירוע.

השכרת מתקן כדורסל אלקטרוני מוסיפה תחרותיות לכל אירוע ויוצרת גיבוש בין הקבוצות, שכן ניתן לשחק במגוון רחב של גילאים מהקטנים ביותר למבוגרים באירוע שרוצים להשתעשע.

אנו נדאג שלפני המשחק במתקן כדורסל להשכרה, הצוות האדיב שלנו יעביר הדרכה מסודרת על המתקן, ויסביר איך החוקים עובדים ומתי מחליפים בין השחקנים. ניתן לשלב גם פרסים שווים במהלך המשחק.

מתקן כדורסל לאירועים

בכל אירוע מתקן כדורסל להשכרה הינו הכרחי ומושך אליו בתשוקה את האורחים. אם זה חתונה, בר/ת מצווה, יום הולדת או אירוע חברה כזה או אחר, אנחנו נדאג לשדרג אתכם עם מתקן כדורסל להשכרה ושולחנות משחק להשכרה אטרקטיביים נוספים שווים במיוחד.

מתקן כדורסל להשכרה מחירים

לכל אירוע יש אופי אחר, ועל מנת שנוכל להתאים לכם את שולחנות המשחק והאטרקציות לאירועים הכי שוות מומלץ לדבר עם נציג קודם לכן. ברוב האירועים שבהם מושכר מתקן כדורסל בדרך כלל מלווים עוד המון אטרקציות, ישנן חבילות מותאמות לאירועים שוות במיוחד עם מחירים ללא תחרות והרבה הרבה מקצועיות. צרו קשר בהקדם.

תמונות מהשטח מתקן כדורסל להשכרה 

מעטפת אירועים

לקוחות שכבר מזמן הפכו למשפחה

השאירו פרטים
ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם
דילוג לתוכן