יום הולדת נינג'ה

יום הולדת נינג'ה היא האטרקציה המנצחת שלנו לימי הולדת. אם אתם מחפשים אירוע מיוחד עם קונספט שונה ומלא מלא אנדרנלין, יום הולדת נינג'ה זה הפתרון המושלם שיקפיץ את האורחים לשמיים.

מקווים שאתם מוכנים, כי יום הולדת נינג'ה זה לא עוד יום הולדת רגיל, יום הולדת נינג'ה זה אירוע מלא אנרגיות ומתקנים מטורפים שלא רואים בכל יום הולדת.

משנה לשנה אנחנו מחפשים את הפתרונות הכי יצירתיים לימי הולדת ואירועים, כך שתעברו חוויה מושלמת ותוכלו להנות עם החברים והמשפחה. יום הולדת נינג'ה הוכיח את עצמו כאטרקציה השכיחה ביותר אצלנו, והיא הולכת לכבוש את שנת 2021 !

המתקנים והציוד ביום הולדת נינג'ה  הם המקוריים והמתקדמים ביותר שניתן להשיג. מתקני הנינג'ה מתאימים מגיל 7 ומעלה, וניתן לשלב אטרקציות נוספות לכל גיל שיהפוך את יום ההולדת לאטרקטיבי עבור כלל האורחים.

הצוות האדיב שלנו זמין לכל שאלה וייתן לכם מעטפת מלאה לכל מה שצריך לדעת לגבי אירוע נינג'ה מנצח.

יום הולדת נינג'ה – עד לבית הלקוח או בפארק הקרוב לביתכם

ימי הולדת נינג'ה ניתנים לביצוע בבית הלקוח, ובמידה ואין אפשרות לקיים יום הולדת נינג'ה אצלכם בבית, אנחנו נמצא את הפארק הכי שווה באזור הקרוב לביתכם ונקיים שם את האירוע.

אנחנו נגיע אל ביתכם או אל הפארק המתאים עם כל הציוד והמעטפת שצריך בשביל לקיים את יום ההולדת בצורה המיטבית, שתוכלו להנות עם ראש שקט ומקסימום הנאה.

גלה את הנינג'ה שבך

בכל אחד ואחת מסתתרת נינג'ה עמוק בפנים, על מנת שתוכלו לגרום לה לפרוץ החוצה ולהשתחרר באמת, התקשרו עכשיו ותהפכו את יום ההולדת שלכם להכי מיוחד שיכול להיות.

חשוב לנו שתוכלו לחוות מעט מאירוע יום הולדת נינג'ה, ולכן צירפנו לכם פה בעמוד תמונות וסרטונים. חשוב לציין שיש לנו מתקני נינג'ה נוספים ומגוונים ופתרונות מותאמים אישית לכל אירוע יום הולדת בסטנדרט הגבוה ביותר בניתן להשיג היום בשוק האטרקציות לאירועים.  

יום הולדת נינג'ה בהתאם להנחיות

שמתכננים אירוע בתקופת הקורונה, אם זה אירוע יום הולדת או אירוע אחר, חשוב מאוד לוודא עם חברת האטרקציות שהציוד מחוטא ברמה מקסימלית והצוות שומר על ההנחיות של משרד הבריאות.

אכפת לנו ממכם, ולכן באירועים שלנו אנחנו מקפידים קודם כל לשמור על בריאותכם, על מנת שתחזרו הביתה בסוף האירוע עם חיוך גדול על הפנים וזיכרונות מתוקים לכל החיים.

למתקני הנינג'ה שלנו יש אישור של מכון התקנים וביטוח מלא.

יום הולדת נינג'ה מחירים

חוץ מיום הולדת נינג'ה יש לנו מגוון עצום של אטרקציות לאירועים, ועל מנת שתקבלו את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר אנחנו ממליצים לדבר עם נציג עם זמינות 24/7 עבורכם.

במידה ואתם מעוניינים במחירים וחבילות של יום הולדת נינג'ה כבר עכשיו הורידו את הקובץ כאן למטה 🙂

מתקן ביום הולדת נינג'ה
אתגר נינג'ה יום הולדת
קיר טיפס יום הולדת נינג'ה

תמונות מהשטח יום הולדת נינג'ה 

 

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על יום הולדת נינג'ה