סימולטור נהיגה להשכרה

אין יותר כיף מלהכניס קצת אדרנלין באירוע עם סימולטור נהיגה להשכרה. סימולטור הנהיגה שלנו הוא ברמה הגבוה ביותר עם כל התוספים הכי שווים, שיהפכו את חווית הנהיגה למלאה בכיף וסיפוק. 

סימולטור נהיגה מקצועי הוא ללא ספק אחד מעמדות המולטימדיה השכיחות ביותר באירועים שלנו, ולכן הוא עמדה חובה בכל אירוע שבו אתם רוצים לרגש את האורחים ולהוסיף עניין.

כולם יכולים להנות מהשכרת סימולטור נהיגה, שכן הוא מתאים לכל הגילאים ויכול ליצור גיבוש בין האורחים וחוויה מאוחדת וטובה יותר. כמובן שיש התאמה אישית של כסא סימולטור הנהיגה, כדי שכולם יוכלו לשבת בצורה נוחה, ולהנות כמו שצריך מחוויית הנהיגה. 

במידה והאורחים יתקשו בהפעלת סימולטור הנהיגה שלנו, ישנה אפשרות שהצוות המדהים שלנו יעביר הדרכה מסודרת על המתקן ויחסוך זמן מיותר של סיבוכים של האורחים על המתקן.

סימולטור נהיגה להשכרה בדרך כלל מלווה באטרקציות אטרקטיביות נוספות שמשדרגות כל אירוע בצורה מדהימה. עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק, מתנפחים, דוכני מזון וכל פתרון אחר שתצטרכו לאירוע שלכם, מעטפת אירועים נכנסים לתמונה, עם שירות הכי טוב, מגוון הכי רחב ויצירתי ותמורה הכי גבוה למחיר.

סימולטור נהיגה ליום הולדת

השכרת סימולטור נהיגה לאירועים

סימולטור נהיגה מרוצים הוא חלק בלתי נפרד מהאטרקציות לאירועים, בכל אירוע אם זה בר/ת מצווה, חתונה או יום הולדת אנחנו ניצור תשתית בהתאמה אישית שתשדרג אותו בכמה רמות למעלה.

סימולטור נהיגה להשכרה מחירים

ניתן ליצור איתנו קשר 24/7 להצעת מחיר לסימולטור הנהיגה המקצועי שלנו. לרוב השכרת סימולטור נהיגה מלווה בעמדות מולטימדיה נוספות חדשניות ולכן מומלץ, קודם לדבר בטלפון ולקבל מחיר מותאם לחבילה כזאת או אחרת.

סימולטור נהיגה להשכרה בזמן אירוע
משחקים בסימולטור נהיגה להשכרה

תמונות מהשטח סימולטור נהיגה 

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על סימולטור נהיגה להשכרה