שולחן הוקי אוויר להשכרה

שולחן הוקי אוויר להשכרה הפתרון המושלם לכל אירוע

שולחן הוקי אוויר להשכרה יעשה את ההבדל באירוע שלך ! אין הרגשה יותר כיפית מלהגיע כאורח לאירוע ולראות שולחנות משחק אטרקטיביים לכל הילדים. שולחן הוקי אוויר להשכרה זהו השולחן הנפוץ ביותר באירועים השונים שלנו, והוא יוצר תחרותיות וכיף גדול במהלך כל אירוע.

על שולחן הוקי אוויר להשכרה כולם יכולים לשחק, גם ההורים וגם הילדים, מה שהופך את החוויה לעוצמתית יותר ומגבשת הרבה יותר את האורחים באירוע.

לוח התוצאות של שולחן הוקי האוויר ייתן לנו דיווח מלא לאורך כל המשחק מיהו השחקן המנצח, ויגרום למתח ושיתוף של הצופים במהלך כל המפגש.

אחד היתרונות של השכרת שולחן עם מעטפת אירועים, זהו היכולות הלוגיסטיות המתקדמות שלנו, במידה ותרצו להשכיר יותר משולחן הוקי אוויר אחד באירוע אנחנו זמינים עם כמות גדולה של שולחנות הוקי אוויר להשכרה ושולחנות משחק אטרקטיביים נוספים.

במידה ויהיה צורך בהדרכה איך להשתמש בשולחן הוקי אוויר להשכרה, הצוות המדהים שלנו ידאג לכך שתעברו הדרכה מסודרת עם כל הפרטים על מנת לתת לכם ראש שקט במהלך האירוע ו100 ריכוז בהנאה ובכיף.

אנחנו נשמח לייעץ לך לבחור את שולחנות המשחק השווים ביותר בשילוב של אטרקציות לאירועים  שעומדות לרשותנו, על מנת להפוך את האירוע שלך לפשוט מושלם.

שולחן הוקי אוויר להשכרה לאירועים

במידה וחשבתם להוסיף שולחן הוקי אוויר להשכרה לאירוע שלכם, אנחנו נדאג שזה יקרה עם השולחנות החדשים והמקצועיים ביותר בניתן להשיג. חתונה, בר/ת מצווה, יום הולדת או אירוע חברה, בכל אירוע שולחן הוקי אוויר להשכרה זהו פתרון מושלם שמוסיף המון אווירה וכיף לאורחים.

שולחן הוקי אוויר ליום הולדת

מפרט טכני שולחן הוקי אוויר להשכרה

אורך שולחן הוקי אוויר להשכרה – 213 ס"מ

רוחב שולחן הוקי אוויר להשכרה – 114 ס"מ

גובה שולחן הוקי אוויר להשכרה – 81 ס"מ

זהו המפרט של שולחן הוקי אוויר סטנדרטי שלנו. במידה ותרצו להשכיר שולחן הוקי אוויר בגודל מותאם אישית יש לנו את כל האפשרויות לאירוע שלך. 

שולחן הוקי אוויר להשכרה מחירים

ניסיון העבר שלנו מראה ששולחן הוקי אוויר להשכרה, הוא רק אחד מתוך כמות גבוה של שולחנות משחק להשכרה ודוכנים שונים שאתם מזמינים אל האירוע.

על מנת לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית וייחודית, ניתן ליצור אתנו קשר בקליק בווטסאפ או להתקשר לנציג שלנו שידאג למפרטים מלאים של מחירים והציוד עצמו.

בנוסף להכל אנחנו נדאג שבכל אירוע שבו יש שולחנות משחק להשכרה ושולחן הוקי אוויר להשכרה בפרט, יהיה שמירה מלאה על ההנחיות של משרד הבריאות, חיטוי כל השולחנות וצוות מודרך שמכיר את הכללים באופן מושלם. יש לנו מגוון רחב של אטרקציות לאירועים, ואנחנו דואגים שבכל אטרקציה הכל יתנהל בצורה המיטבית. 

השכרת שולחן הוקי אוויר
שולחן הוקי אוויר להשכרה באירוע יום הולדת

תמונות מהשטח שולחן הוקי אוויר להשכרה  

מעטפת אירועים

לקוחות שכבר מזמן הפכו למשפחה

השאירו פרטים
ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם
דילוג לתוכן