אטרקציות לאירועים

3 סוגים של דוכני מזון שחייבים להזמין לכל אירוע

בשנים האחרונות, כל נושא דוכני המזון באירועים תפס תאוצה וכל מי שמתכנן אירוע מזמין כאלו. דוכני האוכל משדרגים את האירוע ולא משנה מהו: ימי הולדת, אירוע עסקים, הרמת כוסית לכבוד החגים, כנס מקצועי וכמובן אירועי חתונה וחגיגת גיל מצוות. המגוון היום מאד גדול עם דוכנים של כל סוגי האוכל: דוכנים מתוקים, דוכני שתייה, דוכני אוכל, הכל בהתאם לאופי האירוע ולתקציב. אנחנו נסרוק כאן את הכי טרנדיים.

דוכנים מתוקים

אין ספק שדוכני קינוח הפופולריים ביותר ומציעים את המגוון הגדול ביותר:

שערות סבתא (צמר גפן מתוק), פנקייקים, וופל בלגי, צ’ורוס, קרפים. הרשימה באמת ארוכה והכל טעים. אם מדובר באירוע עסקי או כנס מקצועי, הדוכנים יכולים להיות פעילים למשך כל זמן האירוע ואם מדובר באירוע שמוגשת בו מנה עיקרית כמו למשל חתונה או בר/בת מצווה, הדוכנים יכולים להיפתח רק אחרי שמגישים את האוכל ולהישאר פעילים עד סוף האירוע, כל זמן הריקודים כי תמיד יש מקום לקינוח.

דוכני שתייה

מדובר על כל סוגי השתייה האפשריים, משתייה קלה ועד אלכוהול: דוכני מיצים, ברד, סוגי קפה, מיצים סחוט טבעי, שייקים על בסיס פירות, או מילקשייק על בסיס חלב וגלידה. דוכני שתייה לרוב יהיו פעילים כל זמן האירוע ולא משנה באיזה אירוע מדובר וניתן כמובן גם לשתות רק מים. דוכני שתייה גם מאד פופולריים באירועים של ילדים, רק בלי האלכוהול כמובן.

דוכני אוכל

דוכני אוכל נראים בדרך כלל כמו בקבלת פנים בחתונה. המנות בהן מוגשות בצלחות מותאמות והם מתמלאים מחדש כל הזמן. גם כאן המבחר גדול וישנם המון דוכנים, כאשר אלו יכולות להיות מנות כמו: נקניקיות, המבורגר, פיצה. ישנם גם דוכנים עם מנות צמחוניות:  פוקאצ’ות, פלאפל וסביח. דוכני אוכל מאד פופולריים באירועי חברה או אירועים עסקיים והם בעצם מהווים את האוכל העיקרי שמוגש באירוע.

כמו כן ניתן למצוא את דוכני המזון שלנו באופן שכיח באירוע בר/ת מצווה וימי הולדת לאורך כל השנה.

תוכן עניינים

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר לגבי אירוע, אשמח לקבל פרטים.