אירוע נינג'ה מטורף

אירוע נינג'ה הוא האטרקציה השכיחה והמגניבה ביותר לשנת 2021. הגיע הזמן לאתגר את הילדים עם מכשולים יצירתיים שמפתחים את החושים והופכים את החוויה לעוצמתית ומיוחדת יותר.

בשנים האחרונות תרבות הנינג'ה נכנסה לחיינו עם שפע של תכניות בידור (נינג'ה ישראל ) ומסלולים שונים ברחבי הארץ. עכשיו גם מעטפת אירועים מצטרפים לחגיגה עם אירוע נינג'ה הכי שווה שיש.

אם במקרה חשבתם איפה תוכלו למצוא את האטרקציה הכי ייחודית לאירוע, אפשר כבר להפסיק לחשוב כי אתם הולכים לעוף באוויר עם מסלול הנינג'ה שלנו.

מתקן הנינג'ה הוא יחיד במינו, טרם נראה בארץ ומותאם למגוון רחב של גילאים. בכל אירוע ניתן לשלב מתנפחים שווים נוספים ולהגדיל את החגיגה עוד יותר.

מסלול נינגה לילדים למה דווקא מעטפת אירועים ?

מסלול נינג'ה לילדים תוכנן במיוחד כדי ליצור עבורכם את האירוע נינג'ה הכי שווה שיכול להיות. כל פרט קטן נחשב בקפידה, כדי שקודם כל תוכלו להנות כמו שצריך וגם תחזרו הביתה בריאים ושלמים כמו שצריך.

השכרת מתקני נינג'ה

השכרת מתקן הפרמיום מלווה במסלול מכשולי נינג'ה ענק, 30 מטר של מכשולים, צוות אדיב שילווה אתכם במהלך כל האירוע ,  מוזיקת רקע מקפיצה ומלא מלא אנרגיות שהופכות כל אירוע לחגיגה גדולה ומיוחדת.  

אנו אחראים על ההובלה, התקנה ותפעול המתחם על מנת לתת לכם ראש שקט במהלך האירוע.

מעבר לכך השכרת מתקני נינג'ה יכולה להתאים לא רק ליום הולדת, אלה למגוון רחב של אירועים בהתאמה אישית עם פתרונות יצירתיים של מתקנים ומתנפחים נוספים.

מתקני נינגה להשכרה זהו פתרון מושלם לכל אירוע בלתי נשכח.

מתקן נינג'ה

מתקן הנינג'ה שלנו עבר מכון התקנים וביטוח ברמה הגבוה ביותר, על מנת להפוך את האירוע שלך לבטוח ביותר עם מקסימום חיוכים של הילדים ושל האורחים באירוע.

המתקן יוצר בהזמנת אישית מיוחדת, אנו דואגים לספק לכם בכל פעם את הפתרונות הכי יצירתיים וייחודים לכל אירוע.

אירוע נינג'ה מחיר

יש לנו מגוון רחב של אטרקציות שונות במיוחד לאירוע נינג'ה מנצח. על מנת שתקבלו הצעה לאירוע נינג'ה מותאם אישית אליכם. אנחנו ממליצים לדבר קודם עם נציג, עם זמינות 24/7 עבורכם. 

אירוע נינג'ה יכול להגיע בחבילות שונות ועוד המון אטרקציות לאירועים . 

ילדים באירוע נינג'ה בפארק
ילדים באירוע נינג'ה בפארק

תמונות מהשטח אירוע נינג'ה 

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על אירוע נינג'ה