אטרקציות לאירועים

פליפר דיגיטלי

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מכונת פליפר דיגיטלי לאירועים יכולה לשדרג לכם את האירוע בכמה רמות למעלה. המשחק האהוב שנמצא בכל משחקיות המולטימדיה השונות נותן לילדים ולכל האורחים הרגשה דיגיטלית וחדשנית שגומרת להם לחייך ולהתחרות על המשימה להביא את התוצאה הטובה ביותר.

אם אתם מחפשים עמדת מולטימדייה ייחודית שלא רואים בכל אירוע, אין ספק שמוכנת פליפר דיגיטלי היא הפתרון האולטימטיבי שיגרום לאורחים שלכם להתלהב.

הפליפר הדיגיטלי שלנו שכיח מאוד בכל סוגי האירועים ונחשב לאחד העמדות הנחשקות גם בקרב אירועים עם ילדים וגם באירועי חברה עם נוכחות של אורחים בוגרים.

מכונת פליפר דיגיטלי – בוחרים במעטפת אירועים

המשימה שלנו כחברת האטרקציות לאירועים מהמובילות בישראל היא – לדאוג לחדשנות אין סופית במגוון המוצרים והאפשרויות שלנו ולספק מוצרים איכותיים תוך שמירה על הדרכה והכוונה לאורך כל תהליך האירוע.

כשהתחלנו לשווק את מכונת הפליפר הדיגיטלי לראשונה הבנו שהבאנו מוצר נחשק במיוחד ושהאורחים באירועים שלנו מבצעים איתו אינטראקציה ללא הפסקה לאורך כל שעות הפעילות.

לאחר שהבנו שמכונת הפליפר משדרגת כל אירוע החלטנו להביא מגוון רחב של עיצובים וטכנולוגיות שיספקו ללקוחות שלנו את ההנאה המרבית בזמן האירוע.

מכונת פליפר לאירועים – איך זה בדיוק עובד

תחילה חשוב לציין שאם תרצו אתם תמיד מוזמנים אלינו למשרדים ברחוב הכשרת היישוב 10 בראשון לציון, בפגישה אחת אצלנו תוכלו להנות מהכוונה וויזואליזציה של האטרקציות המגוונות שאנחנו מציעים.

אבל במידה ותרצו לנהל את ההזמנה של פליפר דיגיטלי או כל אטרקציה אחרת שאנחנו מציעים מרחוק,  אז כך עובד תהליך הזמנה של מכונת פליפר דיגיטלי –

מחייגים אלינו או משאירים פרטים פה באתר – נציג/ה שלנו יקשיבו לעומק לצרכים לאירוע שלכם.

 

סוגרים חבילה מותאמת אישית – תקבלו מגוון רחב של אופציות ואפשרויות מגוונות בחבילות סופר משתלמות.

נהנים באירוע, כאילו הייתם האורחים בעצמכם – אנחנו נדאג להכל, לכם נשאר רק לחכות לאורחים ולהנות עם כולם בצורה הכי מיטבית שניתן. כשאתם יודעים שבחרתם בטובים ביותר.

מכונת פליפר דיגיטלי בהתאם להנחיות

כמו בהתנהלות בכל אטרקציה אחרת, אצלנו במעטפת אירועים חשוב לנו לדאוג שהכל מתנהל לפי ההנחיות בצורה הנכונה ביותר.

המכונות שלנו עוברות חיטוי כדי לוודא שהכל נקי ומסודר וגם בקרה לוידי האיכות של המוצרים לפני כל אירוע ואירוע.

חשוב לנו מאוד גם שהאורחים ידעו לשחק עם המוצרים באופן שבו הם ממקסמים את הזמן ולכן אנחנו נדאג להכווין אותם עם הדרכות מותאמות על המתקנים והאטרקציות השונות.

פליפר דיגיטלי לסיכום

אם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם באירוע חוויה חדשנית ומרגשת יותר, אין לנו ספק שמכונת פליפר דיגיטלי תעשה את העבודה.

ניתן למצוא אצלנו את הדגמים הכי חדשים וגם אטרקציות וחבילות מותאמות אישית על פי צורך לאירוע שלכם.

נשמח לתת לכם מענה ושירות מצויין, מעטפת אירועים.

פליפר דיגיטלי

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר לגבי אירוע, אשמח לקבל פרטים.