מכונת ארקייד להשכרה

השכרת מכונת ארקייד, האירוע שלכם מתקרב ואתם מחפשים אטרקציה מנצחת ? השכרת מכונת ארקייד הולכת להפוך את האירוע למושלם ומלא בכיף.

בכל אירוע אטרקטיבי חייב שיהיה אטרקציות מגניבות ומיוחדות. מכונת ארקייד להשכרה היא אחת האטרקציות השוות ביותר באירועים שמספקת חוויה גם לילדים וגם למבוגרים באופן מושלם ומגבש.

מכונות הארקייד מלוות אותנו כבר שנים ארוכות והם ימשיכו ללוות אותנו עוד דרך ארוכה בהמשך, בזכות האותנטיות והכיף שהמכונות מייצרות כל האורחים חווים את האירוע בצורה הרבה יותר כיפית.

יש לנו מכונות הארקייד להשכרה במגוון גדלים וניתן להתאים אישית את העיצוב של המכונות לאופי האירוע, וסוג האורחים שלכם.

כשמשכירים מכונת ארקייד בדרך כלל זה מלווה בשולחנות משחק נוספים, ולכן כדאי להתייעץ בשיחה זריז עם הצוות האדיב שלנו, ולקבל חבילות שוות ומגוונות של השכרת שולחנות שולחן ואטרקציות נוספות לאירוע שלך.

מכונת אקייד להשכרה, למה דווקא מעטפת אירועים ?

ניסיון של אלפי אירועים ברחבי הארץ והתחייבות לאטרקציות הכי מיוחדות ומגוונות שניתן להשיג היום בעולם האטרקציות לאירועים

זמינות 24/7 של צוות אדיב במיוחד שהופך כל אירוע, ובמיוחד אירוע עם מכונת אקייד להשכרה לחגיגה של ממש. 

במהלך אירוע שבו יש מכונת אקייד להשכרה, אנחנו נדאג שאתם תוכלו להיות בראש שקט ולהנות מהאירוע כמו שצריך, מבלי לדאוג לכל התפעול של האירוע.

לא רק מכונת אקייד להשכרה, יש לנו את מגוון עמדות המולטימדיה הרחב ביותר בניתן היום בארץ.

והכי חשוב, אנחנו אוהבים לפנק כמו שצריך, במהלך האירועים שלנו אנחנו נדאג שאתם תהיו כל הזמן עם חיוך על הפנים והמון המון פינוקים שווים. 

מכונת ארקייד להשכרה מחירים

על מנת לדאוג שתקבלו שיקוף מלא ומפורט של המחירים של מכונת ארקייד להשכרה, מומלץ לדבר קודם עם נציג של מעטפת אירועים, שידאג לתת לכם מחירים מותאמים אישית לחבילות השונות. ניסיון העבר שלנו למלמד שבדרך כלל שמשכירים מכונת ארקייד, זה מלווה בעמדות מולטימדיה נוספות.

השכרת מכונת ארקייד לאירועים

תמונות מהשטח מכונת ארקייד 

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על מכונת ארקייד להשכרה