שולחן סנוקר להשכרה

השכרת שולחן סנוקר עם מעטפת אירועים

שולחן סנוקר להשכרה רק במעטפת אירועים. אנו דואגים שבכל אירוע תהנו משולחנות משחק הכי פופולאריים, בשילוב של אטרקציות אטרקטיביות נוספות. 

שולחן סנוקר להשכרה הוא ללא ספק המלך, השולחן הקלאסי הכיף והמוכר שמושך אליו ראשון את כל האורחים, בשילוב של תחרותיות והרבה הרבה פאן.

מבחינת הגילאים, שולחן סנוקר להשכרה יכול להתאים גם לילדים וגם למבוגרים, מה שהופך את החוויה למגבשת הרבה יותר. ישנה אפשרות גם לשולחן סנוקר מותאם אישית במידות מיוחדות, על מנת שכולם יוכלו להשתתף וליהנות מהחוויה בצורה מושלמת.

שולחנות הסנוקר להשכרה כוללים את כל הציוד הנלווה ואפשרות נוספת לשולחנות פרמיום מקצועיים יותר לפי בקשת הלקוח.

במידת הצורך הצוות האדיב שלנו יעביר הדרכה מסודרת, איך משחקים בשולחן סנוקר עם כל הכללים והחוקים שצריך לדעת, על מנת לשחק בצורה נכונה ומסודרת.

ניתן ליצור איתנו קשר 24/7, אנו דואגים לך למבחר הכי נרחב של שולחנות משחק אטרקטיביים בשילוב של אטרקציות לאירועים ומעטפת מלאה לאורך כל האירוע.

שולחן סנוקר להשכרה באירוע

מפרט טכני של שולחן סנוקר להשכרה

אורך שולחן סנוקר להשכרה – 192 ס"מ

רוחב שולחן סנוקר להשכרה – 90 ס"מ

גובה שולחן סנוקר להשכרה – 85 ס"מ

שולחן סנוקר להשכרה מגיע בגדלים שונים ויש אפשרות לשולחן סנוקר להשכרה בהתאמה אישית בהתאם לאופי האירוע והאורחים בו.

כאשר אנחנו מגיעים לאירוע אנחנו תמיד מחפשים את האטרקציה המיוחדת, משהו לא שגרתי שכבר ראינו וחווינו בעבר. שולחן סנוקר להשכרה הינו שולחן קלאסי שחייב בכל אירוע, אבל אנחנו מייצרים אטרקציות חדשות כמעט בכל שבוע, על מנת לתת לכם את המוצרים הכי שווים במחירים מעולים ומקצועיות שפשוט הופכת את האירועים לחוויה.  

שולחן סנוקר מחירים

שולחן סנוקר להשכרה מחירים

מחיר של שולחן סנוקר להשכרה יכול להשתנות בהתאם לסוג השולחן, וגודל השולחן. בדרך כלל לקוחות שמזמינים שולחן סנוקר מזמינים גם שולחנות משחק להשכרה נוספים ואטרקציות נוספות ולכן כדאי להתייעץ עם נציג שלנו ולקבל מחירים לחבילות שונות ואטרקטיביות לאירוע שלך.

לא רק שולחן סנוקר להשכרה, יש לנו מעטפת שלמה של אטרקציות לאירועים שיהפכו את האירוע שלך לפשוט מושלם. אחרי 15 שנה בתחום ואלפי לקוחות שונים עם צרכים שונים, אפשר להגיד בביטחון שהאירוע שלכם יהיה הרבה יותר שלם ואיכותי עם השירותים של מעטפת אירועים. 

אנחנו אוהבים לפנק את הלקוחות שלנו בכל אירוע מחדש. אנחנו מאמינים שלקוח שעושה אתנו אירוע כזה או אחר, וגם אם הוא מזמין רק שולחן סנוקר עדיין הוא כבר חלק ממשפחת מעטפת ואנחנו נלווה אותו בהמשך באירועים עוד שנים רבות. 

שולחנות סנוקר להשכרה בהתאם להנחיות

לפני הכל חשוב לנו הבריאות שלכם . שמשכירים שולחן סנוקר ואטרקציות לאירועים בכללי חשוב לבדוק שכל הציוד מחוטא ברמה הגבוה ביותר והצוות שומר על ההנחיות של משרד הבריאות. אנחנו נדאג למעטפת מלאה בכל מה שקשור להנחיות משרד הבריאות באירוע ונדאג שכולם יצליחו להנות עם ראש שקט. 

שולחן סנוקר להשכרה של מעטפת

תמונות מהשטח שולחן סנוקר להשכרה

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על שולחן סנוקר להשכרה

השאירו פרטים
ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם
דילוג לתוכן