סימולטור ירי להשכרה

סימולטור ירי הולך להפוך את האירוע שלכם לפשוט מטורף! אין ספק שלכל אחד יש בלב פינה שמורה למשחקי הירי הכיפיים, ולכן הכנו לכם סימולטור ירי מטורף בהתאמה אישית שהופך כל אירוע להרבה הרבה יותר שווה ומעניין.

סימולטור ירי הינו הכוכב העולה שלנו במעטפת אירועים, בכל אירוע ניתן לראות את הריגוש אצל הילדים שרוצים לשחק בסימולטור הירי ולנצח את כל האויבים במשחק.

סימולטור הירי שלנו הוא מיוחד במינו. יכול להיות שתמצאו סימולטור ירי אצל חברות אחרות לאטרקציות לאירועים אבל סימולטור ירי כמו שלנו לא תמצאו בשום מקום.

הסימולטור בנוי בצורה מדויקת, על מנת שתוכלו לחוות את הירי על ההדק בתחושה שתרגיש לכם הכי אמיתית שאפשר !

סימולטור ירי לאירועים

השלב של תכנון האירוע הוא החשוב ביותר והוא ישפיע על כל אורך אירוע. אנחנו ממליצים בחום לשלב בכל אירוע שיש בו ילדים, אם זה יום הולדת, בר/ת מצווה או חתונה סימולטור ירי.

הילדים פשוט אוהבים אותו. מה יותר כיף מלשחק עם כל החברים ולהוסיף קצת תחרותיות וגיבוש. הסימולטור ירי שלנו מתוכן במיוחד במשחקונים קטנים, כך שכולם יוכלו להנות ממנו ולשחק.

סימולטור ירי בהתאם להנחיות

הכי חשוב לנו שתחזרו הביתה בריאים ומאושרים ! ועל מנת שזה יקרה בוודאות מוחלטת, אנחנו דואגים שהציוד שלנו יהיה מחוטא ברמה הגבוה ביותר והצוות האדיב שלנו ידאג לשמירה על הכללים.

אירוע עם סימולטור ירי זה חוויה של פעם בחיים, והוא צריך להתנהל בצורה המקצועית ביותר ועם הכי הרבה שמחה ואושר מסביב, ואנחנו נדאג שזה יקרה!

סימולטור ירי מחירים

אנחנו מתחייבים שלא רק האיכות של המוצר היא ללא תחרות אלה גם המחירים שלנו. חשוב לנו לתת לכם אטרקציות לאירועים ברמה הגבוה ביותר, ולכן אנחנו זמינים עבורכם 24/7 להתאמת חבילה אישית לאירוע שלכם .

לרוב באירועים השונים משכירים כבר כמה עמדות מולטימדיה במקביל ולא סימולטור אחד, ויש לנו עבורכם את החבילות הכי שווה לאירוע.

אל תהססו, התקשרו עכשיו או שלחו הודעה.

סימולטור ירי לאירועים

תמונות מהשטח סימולטור ירי 

מעטפת אירועים

לקוחות מספרים על סימולטור ירי להשכרה