יום הולדת בפארק

יום הולדת בפארק היא לא סתם עוד יום הולדת, העצים והאוויר הצח הופך את חגיגת יום ההולדת למיוחדת הרבה יותר ומלאה בהרגשה של חופש. למצוא כל שנה מחדש פתרון יצירתי ליום הולדת בפארק, זאת משימה לא פשוטה בכלל. שמעטפת אירועים בתמונה זה לא חייב להיות סיפור כל כך גדול.

אחד מהפתרונות שלנו לאירוע יום הולדת מוצלח הוא יום הולדת בפארק או בגינה בבית עם האוויר הפתוח והאנרגיות הכי מדהימות שיש.

אנחנו נדאג לספק לכם שירות מלא מ א' ועד ת' ואפילו נמצא את הפארק המתאים ליום הולדת בפארק עבורכם במידת הצורך בזכות ניסיון העבר הגדול שלנו בתחום.

יש לנו מגוון עצום של מתנפחים לאירועים, דוכני מזון, מתחמי ג'ימבורי, שולחנות משחק ופעילויות הכי יצירתיות וייחודיות שיש שהופכות כל אירוע יום הולדת בפארק לקסם אמיתי שנשאר לכולם בזיכרון.

יום הולדת בפארק

אירועים בפארק עם מעטפת מושלמת

ילדי היום הולדת מרגישים הכי בנוח באוויר הפתוח, כמו כן חגיגת יום הולדת בפארק חוסכת הרבה בלאגן וכסף יקר. יתר על כך שחוגגים יום הולדת בפארק אפשר באמת להתרכז בכיף ובהנאה של האורחים ולא בכל המסביב.

אנחנו נגיע עם כל הציוד הנדרש, והצוות האדיב והאנרגטי שלנו שיעשה לכם את האירוע הכי שווה שיש, מלווה באווירה מדהימה ואנרגיות מטורפות.

יום הולדת בפארק נינג'ה

אחד הטרנדים העולים של שנת 2021 הוא יום הולדת נינג'ה מטריף עם מתקנים ייחודיים שיש רק למעטפת אירועים. אתגרי הנינג'ה שלנו גורמים לכל האנרגיה לצאת החוצה בבום אחד גדול, נוסף על כך המתקנים מלווים בתחרויות מלאות בפרסים ותכנים הכי שווים שיש שגורמים לכולם להשתתף לאורך כל האירוע (כולל המבוגרים ).

אם אתם עושים אירוע יום הולדת בפארק מומלץ מאוד להפוך אותו לאירוע יום הולדת נינג'ה 

איך בדיוק עובד יום הולדת בפארק ומה זה כולל ?

יש אין סוף של אפשרויות מגוונות ויצירתיות שאנחנו יכולים להוציא לפועל של יום הולדת בפארק, אנו נשמח להפיק לכם את יום ההולדת הכי שווה שיש. אנו נשמעים לכל הנחיות משרד הבריאות, ודואגים לבריאות לקוחותינו. תהליך ההפקה של יום הולדת בפארק כולל גיבוש קונספט ייחודי לאירוע, תכנון מפורט ומקיף של כלל הפעילויות ותהליכים הלוגיסטיים בזמן האירוע בתיאום מולכם.

החבילה השכיחה ביותר באירועי יום הולדת פארק :

✅ מתנפח ענק! ומרשים במיוחד לבחירה שלכם מעולם האגדות: נסיכות, ספינת פיראטים וגיבורי על.

✅ מתחם ג'ימבורי גדול ומושקע הכולל מגוון חלקים + בריכת כדורים גדולה למספר ילדים בו זמנית.

✅ שולחנות וכסאות יצירה, מגוון חומרי יצירה שווים ומושקעים במיוחד (לא דפים וטושים לבנים).

✅ מזרונים וציוד נלווה.

✅ שולחן – שיהיה לכם על מה לשים את האוכל שאתם מביאים.

✅ גנרטור להפעיל את הציוד (גם אם תרצו להטעין את הפלאפון ), עמוד תאורה אם נכנס לחושך.

✅ גנרטור גיבוי נוסף, לכל מקרה.

✅ רמקול עם מוזיקה!

✅ צוות מקצועי ואדיב ביותר.

יום הולדת בפארק מחירים

אנחנו נדאג להכל, כל מה שנשאר לכם זה להשאיר לנו פרטים או לייצור קשר בקליק, ולשריין תאריך לאירוע יום הולדת בפארק שלכם שהולך להיות הכי שווה שיש.

במידה ואתם רוצים כבר לראות מחירים וחבילות ליום הולדת בפארק לחצו על הכפתור כאן למטה 🙂

השכרת שולחנות משחק

תמונות מהשטח יום הולדת בפארק

מעטפת אירועים

שאלות ותשובות

במידה ויש לך גינה בבית זו האפשרות הכי מומלצת, במידה ולא, לא בעיה יש מספר פארקים ומקומות סודיים שאפשר לקיים את האירוע , חינמיים , נשמח לספר לכם להרחיב בשיחה טלפונית.

אנחנו עובדים בהתאמה אישית לצרכים של כל אירוע. בדרך הפעילות לוקחת באזור ה3 שעות בממוצע.

אנחנו מגיעים שעה לפני האירוע אליכם לגינה או לפארק שבו קבענו את הפעילות. האירוע יהיה מוכן ומטוקטק בדיוק בזמן שנקבע 🙂 

הבריאות שלכם ושל האורחים שלכם חשובה לנו יותר מהכל, ולכן כל הציוד עובר ניקיון מלא לפני כל אירוע ואנו שומרים על כל ההנחיות של משרד הבריאות בתקן מחמיר.